Gündem

Yobazların Yoğun Olduğu Konya’da Zihinsel Engelli Kızlara Tecavüz


Gündem

AKP ile beraber gelen yozlaşmada en iyi yobaz şehir haline gelen Konya’da iğrenç bir olay daha yaşandı.Konya’da inşaatlarda demirci ustası olarak çalışan 20 yaşındaki H.D., akrabası yüzde 50 zihinsel engelli 19 ve 18 yaşındaki iki kızkardeşle zorla cinsel ilişkiye girip, ilişki sırasında görüntüleri kaydettiği iddiasıyla gözaltına alındı.

Konya’da oturan M.K. dün polis merkezine giderek yüzde 50 zihinsel engelli raporları bulunan 19 yaşındaki N.K. ile 18 yaşındaki M.K.’nın, bir inşaatta çalışan ve akrabaları olan H.D. tarafından cinsel istismara uğradığı ve H.D.’nin kızlarıyla ilişkilerinin görüntüsünü kaydedip, görüntüleri kendi kardeşi A.A.’ya gönderdiği iddiasıyla şikayette bulundu.

Bunun üzerine Asayiş Şubesi’ne bağlı Güven Timleri, H.D.’yi çalıştığı inşaatta gözaltına aldı.

H.D., polise verdiği ilk ifadesinde iki kızkardeşle yaklaşık 2 ay önce bir akrabasının düğününde tanıştıklarını ve daha sonra telefonla görüşmeye başladıklarını söyledi.

TELEFONLA GÖRÜNTÜ ALMIŞ

H.D. görüntüleri kaydettiği iddiasını kabul etti.

H.D.’nin cep telefonunda yapılan incelemede hem iki kız kardeşe hem de başka kızlara ait cinsel içerikli çok sayıda görüntüye rastlandığı belirtildi. H.D.’nin cep telefonuna incelenmek üzere el konuldu.