Zanlı zorla güvenlik kamerasına silah doğrulttu

0

Ağır silahlı şüpheliler, güney St. Louis County’deki garajlarda arabalara girerken kameralara yakalandı. Bu tek aile, St. Louis bölgesindeki hırsızlık ve hırsızlık olaylarındaki artışın son kurbanları oldukları için gördükleri karşısında şok oldular.

“Karımla aralarında onları durduran bir kapı vardı. Karım silahlı iki adamdan 15 metre uzaktaydı. Bu beni yarı yarıya korkutuyor, ”diyor bir sakin News 4’e.

Pazar günü konuştuğumuz Oakville sakini, misilleme korkusuyla isminin gizli kalmasını istiyor. Beklenmedik bir Cuma sabahı yaşadığını söyledi.

“Telefonumun yanıp söndüğünü duydum. Uyandım, güvenlik sistemime baktım ve garajımdan çıkan üç adam gördüm” dedi.

Cuma günü sabah saat 4 civarında, bir komşunun Zil Kapı Zili, sakinlerin hırsızlık çılgınlığı dediği şeyin başlangıcını yakaladı. İlk video, biri sokakta, diğeri mavi kapüşonlu bir arabanın kapı kolunu çekerek çerçeveye giren iki şüpheliyi gösteriyor. Sokakta kırmızı dört kapılı bir araba da görebilirsiniz.

Mahalle sakinleri, zanlıların kaçış noktasının bu olduğunu söylüyor. Video daha sonra, başka bir sakinin kameralarının hareketi yakaladığı caddede devam eden şüphelileri gösteriyor. Güvenlik nedeniyle, News 4, Oakville mahallesini tam olarak açıklamamayı seçti.

“Açıkça arabasına girdiler. Bir ev sahibi, “Bütün arabasını çöpe attılar” dedi. “Benimkine girmediler. Sanırım sadece kapıları kontrol ettiler ve geçtiler. Garaj kapısı açıcıyla garajımıza girdiler.”

Bu ev sahibinin kamerası ilk hırsızlığı kaydetmedi, ancak güvenlik kamerası, garaj yolunda iç ışıkları açık bir araba gösteriyor. Video daha sonra arabayı inceleyen ve ardından ev sahibinin güvenlik kamerasının altındaki garaja giren birden fazla şüpheliyi gösteriyor.

Ev sahibi, “İkisi garajıma girdi ve arkalarındaki üçüncüsü güvenlik sistemime baktı ve bana elinde bir AR tabancası olduğunu gösterdi” dedi.

Güvenlik kamerası görüntüsünde şüphelilerden iki tanesi ellerinde silahla görülüyor. İçlerinden biri, ev sahibinin garajına girerken güvenlik kamerasına tutuyor.

“Burada zorla girilen üç komşumuz vardı. Şu anki en büyük endişem garaj açıcımı almış olmaları, bu yüzden geri dönecekler çünkü garaja girmeyi umuyorlar,” dedi ev sahibi.

Komşular News 4’e St. Louis İlçe polisinin Cuma sabahı erken saatlerde çıktığını söylediler. Pazar sabahı, St. Louis County genelinde ve özellikle Oakville’de araba hırsızlığıyla ilgili istatistikler için polise ulaştık, ancak bu bilgi için Pazartesi gününe kadar beklememiz gerektiği söylendi.

“Bütün Oakville bölgesinin aynı gece vurulduğunu doğruladılar, bu yüzden Facebook’un her yerinde görüyoruz. Hepsi Telegraph’ın altındaydı ve farklı mahalleleri dövüyordu. Arabalarımız çalındı ​​ve diğer arabalara zorla girdik, ”diye devam etti ev sahibi.

Şimdi, biri şüphelilerin peşine düşmeye çalıştıktan sonra, sakinlerin size bir mesajı var.

“Geri döndüğümde hepsinin silah taşıdığını fark ettim ve bunu düşünmek biraz korkutucuydu. Peki onları gerçekten durdursaydım ne olurdu? Bu sadece bir şey, hayatınıza değmez” dedi ev sahibi.

Ağustos ayı itibarıyla, St. Louis İlçesi polis istatistikleri, araba ile ilgili hırsızlık ve zorla girme vakalarının 2020’ye göre %100’den fazla arttığını gösteriyor. Şu anda daha fazla güncel istatistik elde etmek için çalışıyoruz açıklamasını yaptı.

80%
Awesome
  • Design
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku