Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Zarrab davasının hakiminden Türkiye açıklaması!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Zarrab davasının hakiminden Türkiye açıklaması!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Zarrab ve Hakan Atilla davasının hakimi olarak tanınan Berman, Türkiye’de bir sempozyuma katıldığını söylerken, ‘Yeniden Türkiye’ye gitmem mümkün değil’ dedi.

Türkiye‘nin Zarrab ve Hakan Atilla davasının hakimi olarak tanıdığı hakim Berman, Twitter üzerinden davayı takip ederek gündeme gelen gazeteci Adam Klasfeld’in sorularını yanıtladı. Amerika’nın Sesi’nde yer alan haberde Berman, daha önce Türkiye’de bir sempozyuma katıldığını söylerken, “Yeniden Türkiye’ye gitmem mümkün değil” açıklamasını yaptı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Zarrab ve Hakan Atilla davasının hakimi Richard Berman hala devam eden soruşturma ve dava sürecinde mahkeme dışında ilk kez sessizliğini bozdu. New York Güney Bölgesi Federal Hakimi Berman, Amerikan Court News haber sitesi muhabiri Adam Klasfeld’in dava süreciyle ilgili çeşitli sorularını yanıtladı.

75 yaşındaki Hakim Berman, dava sürecinde kendisini en çok şaşırtan şeyin Rıza Zarrab’ın arabulucu hukuk danışmanı olarak savunma ekibinde yer verdiği ve daha önce birlikte çalıştığı eski New York Belediye Başkanı Rudolph Giuliani olmuş. Giuliani’nin yıllar sonra değişen tavrından dolayı şaşırdığını söyleyen Berman, Türkiye hakkında da soruları yanıtladı.

Türkiye’de o dönem oldukça bilinen bir hukuk firmasının sempozyumuna katıldığını belirten, Berman, çok sayıda seçkin katılımcıyla Türkiye’de hukukun üstünlüğü konuştuklarını söyledi. Türkiye’ye tekrar gidecek misiniz? Sorusunu da, “Yeniden gitmem mümkün değil” diye yanıtladı.

Anahtar Kelimeler: Bursa , Bursa Haber , Bursa Haberleri , Bursa Son Dakika Haberleri

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap