Ziraat Bankasından 10 bin TL ihtiyaç kredisi son gün

Ziraat Bankası’ndan 10 bin TL ihtiyaç kredisi

0

Koronavirüs salgınının etkileri ülkemizde ciddi şekilde hissedilmeye devam ediyor. Vatandaşlar bu süreçte ekonomik olarak bir hayli zorlandıklarını dile getiriyor. Özellikle işini ve gelirini kaybeden yurttaşlar, borcunun ciddi şekilde artmasından dolayı şikayetçi.

Vatandaşlar hem borcunu kapamak hem de bir nebze de olsa rahatlamak adına uygun faizle kredi verilmesini talep ediyor. Kamu bankalarından olan Ziraat Bankası’da ekonomik olarak güçlük çeken yurttaşlara uygun faiz oranları kredi vereceğini açıkladı. 5 000 ve 10 000 TL’lik 2 farklı kredi paketi yurttaşların kullanımına sunuldu. 5 000 TL’lik kredi paketinin kullanılması durumunda aylık 193 TL’lik taksitlerle geri ödemesi yapılıyor.

Geri Ödeme Planı
Ziraat Bankası’dan uygun faiz oranları ile kredi desteği geldi. Vatandaşlar 5 000 ve 10 000 TL’lik kredilerden yararlanabilecek. 5 000 TL’lik kredi paketinin faiz oranı yüzde 1.59 olarak belirlenmiş durumda, kredinin aylık taksit tutarı 193,28 TL, geri ödenmesi gerekli olan toplam tutar ise 6.958 TL’dir.

10 000 TL ihtiyaç kredisi kullanılması durumunda aylık faiz oranı yüzde 1.59 olacaktır, kredinin taksit tutarı 386.56 TL, geri ödenmesi gerekli olan toplam tutar ise 13.915.99 TL olacaktır.

 

Kredinin Özellikleri

Kredi paketi müşteri tarafından seçilen ödeme planına göre geri ödenebilir, bu şekilde yurttaşlar ödeme konusunda güçlük yaşamaz.

Bireysel kredi kullananlar için ‘Yaşam Sigortası’ ürün paketi sunulmaktadır.

 

Gerekli Belgeler
Başvuru formu,

Nüfus cüzdanı, pasaport ya da sürücü belgesi,

Gelir belgesi,

Şube tarafından talep edilecek diğer belgeler,

Başvuru Nasıl Yapılır?
Kredi paketine müracaat için Ziraat Bankası’nın şubeleri, internet bankacılığı ve mobil bankacılık uygulaması kullanılabilir.

80%
Awesome
  • Design
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku