Zuhal Topal’la Yemekteyiz birincisi kim oldu? İşte 1 Ekim Zuhal Topal’la Yemekteyiz kazananı ve puan durumu

0

Zuhal Topal’la Yemekteyiz birincisi, Zuhal Topal’la Sofrada haftanın finalinde belli oldu. Bir haftalık maratonun ardından Ukraynalı Olena Melnıchuk’un yarıştığı cuma günü verilen puanların açıklanması ile Zuhal Topal’la Yemekteyiz kazananı 15 bin TL’lik ödülü almaya hak kazandı. Peki, Ukraynalı Olena Melnıchuk kaç puan aldı? Zuhal Topal’la Yemekteyiz haftanın birincisi kim oldu? İşte, 1 Ekim Zuhal Topal’la Yemekteyiz kazananı ve puan durumu.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında haftanın finali geldi çattı. Zuhal Topol’la Sofrada yeni sezon isim değiştirerek Zuhal Topal’la yemekteyiz adını alarak Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başladı ve hafta içi her gün ekranlara gelen programda beş iddialı isim büyük ödül için mutfakta hünerlerini gösterdi. Ukraynalı Olena Melnıchuk, Ümit Pul, Duygu Karakaş, Ogün Karataş ve Hatice Eroğlu yarıştığı Zuhal Topal’la Yemekteyiz’in 27 Eylül – 1 Ekim tarihli haftasında, 15 bin TL’yi kazanan isim, bugün yapılan yemeklere verilen puanların açıklanmasının ardından belli oldu. Bu haftanın sonuncusu 12 puan alan Olena Melnıchuk olurken, toplamda 24 puan alan Ogün Karataş haftanın birincisi seçildi.

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ BİRİNCİSİ KİM OLDU?

TV8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programı yeni sezonuna hızlı başladı. Sunuculuğunu Zuhal Topal’ın üstlendiği yarışmada cuma günü puanlama anından sonra bir haftalık oylar tek tek açıklandı.

Daha fazla mesaj

Yılda yalnızca bir tane satın alabilirsiniz!

Kediniz aşağıdaki 5 davranışa sahipse sizi çok seviyor…

Rekabet dolu haftanın sonunda; Zuhal Topal’dan ve yarışmacılardan toplamda 12 puan alan Ukraynalı Olena Melnıchuk haftayı beşinci olarak tamamlandı.

Final günü yarışmacısı olan Duygu Karakaş 20 puan alarak dördüncü oldu.

Bir hafta boyunca 20 puan toplayabilen Ümit Pul ise haftanın üçüncüsü seçildi.

Haftanın ikincisi 23 puanla Hatice Eroğlu olurken, toplamda 24 puan alan Ogün Karataş ise Zuhal Topal’la Yemekteyiz’in birincisi seçildi. Yarışmacılardan 7 Zuhal Topal’dan ise 24 puan almayı başaran Ogün Karataş 15 bin TL’yi kazanmanın sevincini yaşadı.

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku